Get a Quote (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Email
nl: E-mail

en: Custom
nl: Aangepast

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Subject: @subject
nl: Onderwerp: @subject
