Get a Quote (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Email
ro: email

en: Custom
ro: Personalizat

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.
