Get a Quote (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Custom
ru: Собственная

en: Your Name
ru: Ваше имя

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.

en: Subject: @subject
ru: Тема: @subject
