Get a Quote (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: Your Name
sv: Ditt namn

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.
