Get a Quote (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: Your Name
tr: Adınız

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.
