Get a Quote (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.
