Get a Quote (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Email: @email
vi: Thư điện tử: @email
