Get Tweets (3.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Never
he: אף פעם

en: Query
he: שאילתה

en: Parameter
he: פרמטר
