GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy
