GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: field
bo: གནས་ཁོངས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Weight for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ལྗིད་ཚད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
