GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Destination
ca: Destí

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: field
ca: camp

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Weight for new field
ca: Pes per al nou camp

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
