GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Mode
cy: Modd

en: field
cy: maes
