GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Mode
eu: Modoa

en: Destination
eu: Helbidea

en: field
eu: eremua
