GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Mode
ro: Mod

en: Destination
ro: Destinație

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: field
ro: câmp

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
