GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add
ta: சேர்

en: Path
ta: பாதை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Mode
ta: முறை

en: Destination
ta: இலக்கு

en: field
ta: புலம்

en: Weight for new field
ta: புதிய புலத்தின் எடை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
