GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Mode
ast: Mou
