GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Mode
be: Лад

en: field
be: поле

en: Weight for new field
be: Віджэт для новага поля

en: Weight for @title
be: Вага для @title
