GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: field
bs: polje
