GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Destination
el: Προορισμός

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: field
el: πεδίο

en: Weight for new field
el: Βάρος για το νέο πεδίο

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
