GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Mode
et: Viis

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: field
et: väli

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Weight for new field
et: Uue välja kaal

en: Weight for @title
et: @title kaal
