GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન
