GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Mode
ja: モード

en: Destination
ja: 行き先

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: field
ja: フィールド

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: Weight for new field
ja: 新しいフィールドのウェイト

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
