GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Mode
kk: күй
