GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Mode
lv: Režīms

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: field
lv: lauks

en: Weight for @title
lv: Svars @title
