GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Add
se: Lasit

en: Page
se: Siidu
