GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Mode
sl: Način

en: field
sl: polje
