Getty images Download (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Random
ar: عشوائي

en: Caption
ar: شرح

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Sizes
ar: احجام
