Getty images Download (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Download
bg: Свали

en: Search
bg: Търси

en: Created
bg: Създадено

en: Thumbnail
bg: Умалена
