Getty images Download (1.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Search
bs: Pretraga

en: Created
bs: Kreiran
