Getty images Download (1.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Download
ca: Baixa

en: Search
ca: Cerca

en: Created
ca: Creat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Random
ca: Aleatori

en: Caption
ca: Subtítol

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Sizes
ca: Mides

en: Sort By
ca: Ordena per
