Getty images Download (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Download
da: Hent

en: Search
da: Søg

en: Created
da: Oprettet

en: Random
da: Tilfældig

en: Caption
da: Undertekst

en: Sizes
da: Størrelser

en: Sort By
da: Sortér efter
