Getty images Download (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Download
el: Λήψη

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Random
el: Τυχαία

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
