Getty images Download (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Download
fi: Lataa

en: Search
fi: Etsi

en: Created
fi: Luotu

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Random
fi: Satunnainen

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Sizes
fi: Koot

en: Sort By
fi: Lajittele
