Getty images Download (1.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Download
hu: Letölt

en: Search
hu: Keresés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Sizes
hu: Méretek

en: Newest
hu: Legújabb

en: Sort By
hu: Rendezés
