Getty images Download (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Download
hy: Բեռնել

en: Search
hy: Որոնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
