Getty images Download (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Download
is: Hala niður

en: Search
is: Leit

en: Created
is: Stofnað

en: Thumbnail
is: Smámynd
