Getty images Download (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Search
ja: 検索

en: Created
ja: 作成

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Random
ja: ランダム

en: Caption
ja: キャプション

en: Copyright
ja: 著作権

en: Sizes
ja: サイズ

en: Sort By
ja: 並び替え
