Getty images Download (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Download
ku: داگرتن

en: Search
ku: گەڕان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Random
ku: هەرەمەکی
