Getty images Download (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Search
lt: Paieška

en: Created
lt: Sukurta

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Caption
lt: Antraštė
