Getty images Download (1.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Search
lv: Meklēt

en: Created
lv: Izveidots

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Random
lv: Nejaušs

en: Caption
lv: Paraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Sort By
lv: Kārtot pēc
