Getty images Download (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Download
mn: Татах

en: Search
mn: Хайх

en: Created
mn: Үүссэн
