Getty images Download (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Search
my: ရှာရန်
