Getty images Download (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
