Getty images Download (1.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Download
nl: Downloaden

en: Search
nl: Zoeken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Random
nl: Willekeurig

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Sort By
nl: Sorteer op

en: Most Popular
nl: Meest populair
