Getty images Download (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Search
pt: Buscar

en: Created
pt: Criado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Random
pt: Aleatório

en: Caption
pt: Legenda

en: Sizes
pt: Tamanhos

en: Newest
pt: Mais recente

en: Sort By
pt: Ordenar Por

en: Most Popular
pt: Mais Populares
