Getty images Download (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Download
ro: Descarcă

en: Search
ro: Căutare

en: Created
ro: Creat

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Caption
ro: Legendă

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: Newest
ro: Cel mai nou
