Getty images Download (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Download
ru: Скачать

en: Search
ru: Поиск

en: Created
ru: Создано

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Random
ru: Случайно

en: Caption
ru: Подпись

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Sizes
ru: Размер

en: Newest
ru: Новейшие

en: Sort By
ru: Сортировать
