Getty images Download (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Download
sv: Ladda ned

en: Search
sv: Sök

en: Created
sv: Skapad

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Random
sv: Slumpvis

en: Caption
sv: Bildtext

en: Sizes
sv: Storlekar

en: Sort By
sv: Sortera på
