Getty images Download (1.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Download
vi: Tải về

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Thumbnail
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Downloaded
vi: Đã lấy về

en: Current Page
vi: Trang hiện có
