Getty images Download (1.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Download
af: Laai af

en: Search
af: Soek

en: Created
af: Geskep
